Canlı Okey Turnuvalarına Nasıl Katılınır Ve Kazanmak İçin Ne Yapılabilir?

www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’de en hayırlı hareketli okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa misil şekilde, canlı okey oyunlarına tıkızlabilirler. Belli bir müddet içinde en çok puanı toplayan can, oyunu kazanır. Bunun huzurı sıra, birhayli hareketli uygulama da okey oynama imkanı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her evetştan insanın latifçeuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve dingildemek ücretsizdir. Bir dubara oynamayı istemek çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Başka ne hareketli okey uygulamaları var?
 • En pop uygulamalar nelerdir?

Mynet Okey, hareketli cihazlarda indirilebilen en pop çeyiz okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı dubara modu bulunmaktadır ve lüzum rüfekaınızla lüzum yadlarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem de IOS cihazlar bağırsakin mevcuttur.

Okey Plus, üzere her okey oyuncusunun tuzakışkın başüstüneğu bir dubara unvanına sahiptir. Muvaffakiyetlı bir uygulama olan Okey Plus, 4 milyondan fazla ölümlü tarafından indirilmiştir. İki seçeneği vardır: normal okey ve tur okey. Hem Android hem de IOS bağırsakin uyumludur.

Yürütüm İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Mobil okey dingildemek daha çok çok henüz emeksiz ve henüz ucuza finans oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden sefalı hareketli uygulamalar ortada seçim yaparak okey keyfini evetşkocaoğlann!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Taşlıkl, Ödüller Kulaklı!

Okey, Türk kültürü bağırsakin son mertebe önemli bir dubara haline gelmiştir ve binlerce ölümlü tarafından oynanmaktadır. Okey, çoklukla hempalarla beraber evde oynanır, ancak online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla bile, sırf canlı okey oyna seçeneğine ehil olan birhayli farklı ortam da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının yeteneklerini göstermeleri bağırsakin birinci sınıf bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller kesp şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Taşlıklın ve Ödüller Kulaklıın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına katışmak bağırsakin birhayli farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr üzere birhayli farklı ortam, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar çoklukla belli bir ücret önlığında düzenlenirken, bazı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her ahit ödül bağırsakermese de, ücretsiz deneyim kazanmıştırrmaları açısından müfitdır.
 • Canlı okey turnuvalarına katışmak, okey oyuncularının deneyimlerini ve yeteneklerini geliştirmelerine imkân tanır. Hassaten turnuvalarda ödül kesp şansı, insanların bu turnuvalara dikkat göstermelerinin esas nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında çıkmak İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında muvaffakiyetlı olmanın en hayırlı yollarından biri, okey dingildemek bağırsakin vacip olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir sair önemli faktör ise, okey oyuncularının son mertebe sabırlı ve tetik olmasıdır. Okey oynarken sabırlı yetinmek, oyuncuların dosdoğru hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı olur.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına tıkızlmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini geliştirmeli ve sair oyuncuların hamlelerini henüz hayırlı anlamak bağırsakin rakipleri çözümleme etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına katışmak, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda yeteneklerini ve stratejilerini geliştirmelerine de yardımcı olur. Bu nedenle, herhangi bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına tıkızlmayı denemeli ve ödülleri kesp şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey dingildemek isteyenlerin internete yönelmesiyle bile, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu can, evlerinden çıkmadan okey oynama okazyonını haydi haydi bulabiliyor. Üstelik bazı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama imkanı sunuyor. Bu makaleda, www.okeydeyim.com.tr üzere birhayli online okey platformunu ayyaşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr üzere siteler, en sevilen masa oyunlarından biri olan okeyi genel ağ üzerinden oynamanın en emeksiz yolu haline geldi. Bu sitelerde, hareketli telefonlar evet da bilgisayarlar yoluyla okey dingildemek kabil. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da mevcut. Hassaten, yol esnasında evet da beklerken ahit öldürmek bağırsakin ülküsel bir dubara okey.

 • Okey Club
 • Baziçe Salonu
 • Mynet Okey
 • Baziçe Gemisi
 • Tamamı Okey

Bu siteler ortada Okey Club, en pop seçenekler ortada arazi almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle konkurabilirsiniz. Bilim konkurmaları, çmezruşler üzere etkinlikler de burada düzenleniyor. Hassaten, yeni üyelere ücretsiz okey oynama okazyonı da sunuluyor.

Baziçe Salonu ise, dubara oynarken kazanabileceğiniz ödülleri barındıran bir kent olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi bürümek da kabil. Kendi dubara salonunuzu oluşturabilir ve rüfekaınızla okey oynayabilirsiniz.

Site Özellikleri Ücretli mi?
Baziçe Gemisi Zamazingo dinamiksı vasatı ile dikkat çeker Hayır
Tamamı Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Hayır
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce dubara seçeneği vardır Peki (belli seçeneklerde)

Tablo üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri de mevcut olsa da, bazı sitelerin belli seçenekleri bağırsakin ücret dileme ediyor. Bu nedenle önceden istikşaf yapmakta fayda var.

Bu sitelerde okey oynarken, zamanınızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven cümle, bu sitelerde kendi seviyesine yarar rakipler ile haydi haydi konkurabilir.

Okey Kesinlikle Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk kültüründe berenarı pop bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun zemin amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belirli bir düzen içinde dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey nite oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte bütün detaylar.

Okey Oyna: Okey dingildemek bağırsakin öncelikle bir grup okey taşı ve minimal dü aktör gerekmektedir. En fazla dört oyuncuyla da dubara oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye artan taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “yular taşı” olarak adlandırılır. Baziçe adım atar ve her aktör sırayla taş tuzakıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 sayı seçerek belirli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, herhangi bir nitelik evet da yalan üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr üzere dubara sitelerindeki üzere sıralanır ve sair oyuncularla uğraş edilir.

 • Okey taşları renklerine göre dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, mavi ve siyah
 • Okey taşları başkaca nüshalarının da etkisi şeşnda tutulur ve toplamda 106 sayı olan taşlar, her renkte 13 sayı nüshalı taş ve aralarında joker okeyi nüshalan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu bağırsakin bazı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Birinci ikinci sınıf taş çbürümek, henüz fazla hamle şansının olması valörına gelir.
 2. Taşları henüz hızlı dizmek bağırsakin dü ara bırakarak derç üretmek.
 3. İlk doğrudan nüshalı taşlar varsa, bu taşları devşirmek ve indinde okey taşı bulunamıyorsa bu nüshalara göre düzen kurmak.
Okey Taktikleri Baziçe İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Bakılırsa Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı kabil başüstüneğunca kullanmaya çtuzakışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin öbür oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, önemli bir şekilde taşların yerleşimini bünyen.

Okey, neşeli zaman görmek bağırsakin berenarı ülküsel bir oyundur. Bu nedenle “Okey Kesinlikle Oynanır?” serlıklı makalemızdan bilistifade, okey oynamaya serlayabilirsiniz.

okey oyna
canlı okeye giriş yap

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir