Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bâtınin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını engellemek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Hatta unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri engelsiz arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine essah fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler dernek raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşunca erkek dergisinde elkızı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de iz almaya çıbanladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar de başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu denli edepli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuz huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri yegâne kıta olarak satmanın yanında birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak anbean liberalleşmeye essah revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ilişkin olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş sürüklemek bâtınin adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse de asliye çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yegâne başına veya bir partnerle her evetştan beşer aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata renk zammetmek bâtınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde saklayarak başüstüneğu bâtınin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla oturmak bazı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak başlamak, aksiyonlevselliği üzerine selen edinmeden satın başlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bâtınin kocaman çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan düzenışmutaş daha hafif ve refahlı olmaya çıbanladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirlikında yaşanan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete için tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına zihayatlık zammetmek, daha uz bir orgazm oturmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek bâtınin sex shoplardan düzenışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan alım satımi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözlemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kocaman vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum essah olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yegâne şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, aksiyonleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta oldukça yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona için davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu aksiyonin en hafif yolu. Ayrıca seks sırasında konuşmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken boşbaşlamak bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mâni teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha uz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir