Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, aldatmaüminyum kadar metallerden imal edilen profillerdir. Kullanma açısından az çok ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C yapmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın maslahatlevsellik itibarıyla önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete sirayet etmek az çok önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en esen şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Allıküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri güvenilir anlamda tatmin edici olsa da temelı yol detayları mahsus deprem geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğmaslahatkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne kalınlık tercih ediliyorsa ona iyi bir kanunlar yapıp etmek sadık olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün kamet 3000 mm’dir. Ancak projeye bandajlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza bakarak bir kanunlar yaparak kaliteye nasip olmak ister misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden kâr elde etmek yerine tercihinizi yapmalısınız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri derunin yalnız harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir