Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevki aldığından, sigaraya benzemekle baş başa, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas bâtınin bir seçenek olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak bâtınin makul yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en koca duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışdemeviklarını değişmek ve insanoğluın daha az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets tutmak bâtınin geleneksel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mutabık olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets yararlanmaı bâtınin mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara gereğince daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak bâtınin makul yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, yararlanmaı da mevzii yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil öteki duman ürünleri kabil bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Bazı keyif örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu hastalıkları ve öteki keyif sorunlarına niye olabileceğinden endişe etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri bile dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara gereğince daha az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan eşhas bâtınin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara gereğince daha az zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mutabık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve keyif önerilerine mutabık şekilde kullanmalıdırlar.

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir