hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde tek bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant enliliği ve fiziksel gücüne göre çokça skorda hosting barındırılabilir, lakırtı gelimi averaj bir ev bark bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve koca yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den çokça hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant enliliği ya da seyrüsefer, şayet varsa yalıtım ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşferment ilgilı olarak sizin kontralamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera teslim eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, esasen almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada tek ayrım size ilişkin bir limit dahilinde bir den çokça hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna ilgilı olarak izole bant enliliği ve yalıtım ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden çağlayık paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız çağlayık CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir