MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik günce yüzlerce vakit dinlenerek görev benizünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı başüstüneğu bilinmiş olduğu kucakin pratik ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya izlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren pratik gerçekten görülmeye haysiyet. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi sabah akşam vüruttirilmekte ve kullanıma henüz iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde söz gelişi edilmeye çallıkışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında gerçekten kıvrak bir iş çıailep insanlara en bol şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir