MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat yapan yürütüm yevmi yüzlerce zaman dinlenerek zemin vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde dar haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak dar haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sav ettiriyor. Eserin bu denli müessir olduğu bilinmiş olduğu ciğerin yürütüm ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut eğlenmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren yürütüm gerçekten görülmeye ayar. İnternet sitesi temelli mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma henüz iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde simgeleme edilmeye çhileışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu yürütüm marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında gerçekten kırnak bir iş çıkarıp insanlara en bol şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir