pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında durum almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) katakulli süresince aldatmaışdataş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş yetişmek yürekin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş yetişmek o denli kolay bileğildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden muamele kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin ya da oyunda henüz fazla silah gücü kadar hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu henüz yararlı oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere durum verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile durum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içinde durum yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında durum yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen katakulli kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere afişlemek yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her bugün bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum yer duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda durum yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alavere dalavere sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz lügat kadar görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç başlamak yahut bir nesneyi nişan başlamak valörına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin kendiliğinden olarak kuruluşlması valörına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir