Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza temelli giriş yapan ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseri kullanıcı adınızı değmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mevzi saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram angajmansı istediği sinein şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir nüfus şifrenizi ççekmek sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun sinein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişeksiksiz farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Geri Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen eşhas sinein ne günah ki çok bir tomar reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir tomar hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek gerçekte sair kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Politika: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değmaslahattirin ve hoppadak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Politika: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap şifreniz değmaslahattiğinde yahut kullanıcı adınız değmaslahattiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değmaslahattirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmaslahattiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da ara sıra “değmaslahatikliği anlayışsız kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız fakat ekseri saldırganlar e-posta adresini değmaslahattirdiği sinein sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Etiketler: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir