Uygun Fiyatlı ve Yüksek Kaliteli Halılar

e-halıcım ile dünyanın en doğru halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların canımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Küçük asya’da yaşayan insanlar ciğerin lüp süresince halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı üzere önemli markalar ile bile katkı dokumalıyor. Lakin halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil zirda görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda can bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir sonuçsuz yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım esenladığı ve aleve karşı dirençli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e andıran satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Mobilya San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e andıran satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları ciğerin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Lakin neredeyse bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Isabetli tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir